Květen 2011


kdo je roztomilejší?

31. května 2011 v 17:29 | nelyna |  kdo je roztomilejší?


NAPIŠ DO KOMENTÁŘE


tapettyJB

31. května 2011 v 17:26 | nelyna |  tapety JUSTINA BIEBERAJustin Bieber

31. května 2011 v 17:15 | nelyna |  zpěváci a písničky

Povolání: Zpěvák, tanečnik, herec
Věk: 17
Datum narození: 1. 03. 1994
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby
Výška: 168 cm

Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.omdlela fanynka

31. května 2011 v 17:11 | nelyna |  Superstar Tv Pořad

Kvůli 'slovenskému Bieberovi' omdlela fanynka

PRAHA - Když moderátor Česko Slovenské SuperStar Leoš Mareš oznámil v pondělí večer v přímém přenosu, že pěveckou soutěž opustí Martin Harich, strhlo se pod pódiem šílenství. Fanynky šestnáctiletého zpěváka ze Slovenska, pokreslené srdíčky a popsané jménem svého oblíbence, začaly křičet, brečet a hroutit se. Jedna z nich dokonce zkolabovala a museli se o ni postarat zdravotníci.
Leoš Mareš se právě ptal poroty, zda nechce Harichovi, který vzdáleně připomíná kanadský dívčí pěvecký idol Justina Biebera, udělit "divokou kartou". V té chvíli však začala porotkyně Gábina Osvaldová volat, že je třeba zavolat doktora. V davu fanynek totiž právě jedna z nich zkolabovala. Okamžitě zasáhli záchranáři, kteří dívku odnesli a ošetřili.

dnešní vypadnutí 30.5 2011

31. května 2011 v 17:04 | nelyna |  Superstar Tv Pořad
vypadl misa seps

VÍTEJTE NA BLOGU

30. května 2011 v 19:08 | nelyna |  VÍTEJTE NA BLOGU
jestli se ti to líbí a nebo ne odpověz na anketu pod tím.a jinak vítejte tu http://ziji-s-usmevem.blog.cz/ jmenuju se nella.ať se vám tu líbí přeje neli
super-star2011hymna

30. května 2011 v 16:03 | nelyna |  Superstar Tv Pořad

hymna nevzdávám