příběh vesmíru

3. srpna 2011 v 19:52 | nelyna |  vesmír

Příběh VesmíruÚžasnýTeprve před jedenácti měsíci dvanácti dny a dvaceti dvěmi hodinami skončila jedna z největších válek jakou kdy Furlingové zažili. Před jedenácti měsíci dvanácti dny a dvaceti dvěma hodinami byla údajně Furlingy zastavena a definitivně poražena Adria.
Poté Furlingové označili koloběh, který nakonec zasáhl devětatřicet galaxií za uzavřený. Svojí délkou deseti oběhů se zařadil mezi dlouhé koloběhy, přičemž svojí velikostí a koncem navždy vstoupil do Furlinských dějin, do jejich legend, jakožto největší a krutý koloběh, ale též i jako koloběh naděje. Jako koloběh, kterému Furlingové vděčí za mnohé.
Ale nyní může vše začít od začátku.
Nikdo, ani Furling nezná budoucnost a konečný rozsah nového koloběhu událostí, ale všem je známo několik událostí.
Nový koloběh bude zasahovat nejméně do již zasáhlých devět a třiceti galaxií, též je známo že koloběh bude končit velkou katastrofou, ať už ze strany živých forem, nebo ze strany daného vesmíru.
Na jistotě nikomu nepřidává ani malá skupinka přeživších. Skupinka, která se zavčasu ukryla ve městě, které dalo jméno planetě.
Legendární město s technologií na kterou by mohl i Furling žárlit. Hlavní město dávné rasy, která měla nato aby překonala Furlingy, ale místo toho se vydala cestou povznesení.
Nyní toto město obývají potomci oné velké rasy. Sami potomci se nazývají prostě 'Lidé', ale jsou mnohem více nežli sami tuší. Jsou majákem v temné části vesmíru, v části ve které již nesvítí jediná hvězda a ty co svítí již nejsou nositelky života, ale pomníky velké války, která skončila v naprostém zničení a zkáze.
Každá inteligentnější rasa, se nacházela právě v oněch devětatřiceti galaxiích. Lidé se nyní stávají majákem světla…a všichni se ptají na stejnou věc… 'Jak to začalo? Co vedlo k událostem, které je nakonec vyhnaly z vlastní domovské planety? A proč měli Furlingové takový zájem o rasu, které kdysi patřilo město ve kterém pobývají, a nyní i o Lidi z bývalé Země? Co se dělo před úsvitem lidí?' veškeré otázky vedou opět k té první 'Jak to začalo?'


Nyní v době zoufalství, v časech temnoty nastává čas, aby se ten jenž je považován za ztraceného objevil a odhalil těm jenž přežili veškerá fakta a tajemství, která neznají ani ti jenž uměle vytvářejí vesmíry a hrdě se nazývají velikáni Velkého prostoru, vládci vesmírů a Furlingy.
Nyní ztracený přichází. Stařec, jenž zná tajemství začátku, přichází, aby nám vyprávěl příběh s prostým názvem "Příběh Vesmíru".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama